Biežāk uzdotie jautājumi

Pirmie soļi Par aizdevumiem

Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt kredītu no Hipocredit?

Tu vari saņemt kredītu no Hipocredit, ja esi vismaz 20 gadu vecs/-a Latvijas pastāvīgais/-ā iedzīvotājs/-a. Hipocredit izsniedz kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu, tāpēc Tev ir jābūt īpašumtiesībām uz nekustamo īpašumu Latvijā – dzīvokli vai māju. Ja aizdevuma mērķis ir nekustamā īpašuma iegāde, tad ieķīlāt vari īpašumu, kuru iegādājies.

Kā saņemt Hipocredit kredītu?

Tas iespējams trīs vienkāršos soļos:

  1. aizpildi kredīta pieteikumu Hipocredit mājaslapā un dažu stundu laikā saņem piedāvājumu,
  2. iesniedz prasīto informāciju par nekustamo īpašumu un ienākumiem, saņem gala piedāvājumu un paraksti aizdevuma un hipotēkas līgumus pie notāra sev izdevīgā laikā un vietā,
  3. kad līgumi parakstīti un hipotēka apstiprināta zemesgrāmatā, saņem naudu savā kontā.


 


Lai uzzinātu vairāk par to, kā darbojas Hipocredit, lūdzu, ieskaties šeit.

Kāpēc aizņemties no Hipocredit?

Pirmkārt, tu saņemsi sākotnējo piedāvājumu jau dažu stundu laikā. Otrkārt, mēs parūpēsimies, lai dokumentu kārtošana būtu iespējami vienkārša un ērta. Un, treškārt, mēs izsniegsim kredītu līdz pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Cik lielu summu es varu aizņemties?

Hipocredit piedāvā aizņemties pret nekustamā īpašuma ķīlu - līdz pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Kredīts no 2000 līdz pat 500 000 EUR.

Uz cik ilgu laiku Hipocredit aizdod līdzekļus?

Mēs piedāvājam kredītus ar termiņu no 6 mēnešiem līdz 20 gadiem.

Cik ilgā laikā iespējams noformēt kredītu un saņemt naudu?

Naudu savā bankas kontā saņemsi vidēji pēc 7–10 darba dienām kopš pieteikuma iesniegšanas brīža. Tas ir atkarīgs no diviem faktoriem: cik ātri atsūtīsi mums prasīto informāciju, un cik ilgā laikā vietējā zemesgrāmatu nodaļa apstiprinās hipotēku.

Kas ir mans kreditors visā Līguma darbības laikā?

Sākotnēji Tev kredītu izsniedz Hipocredit un Tev ir pienākums veikt kredīta atmaksas un procentu samaksas maksājumus tikai Hipocredit. Pēc kredīta izsniegšanas Hipocredit prasījums pret Tevi var tikt publicēts Mintos savstarpējo aizdevumu platformā. Prasījumi pret Tevi, kas izriet no Hipocredit izsniegtā kredīta, var tikt cedēti līdz 95%. Hipocredit vienmēr saglabā 5%. Tāpēc Hipocredit vienmēr būs Tavs kreditors līdz brīdim, kad Tu būsi atmaksājis visu kredītu. Ar prasījumu nodošanu (cesiju) par tavu kreditoru paralēli Hipocredit kļūs viens vai vairāki Mintos portāla lietotāji (Investori), taču Tavai ērtībai par to Tev netiek sūtīts paziņojums. Tu turpini pildīt savas saistības pret Hipocredit.

Vai ar prasījuma nodošanu (cesiju) mans līgums ar Hipocredit ir spēkā?

Prasījuma nodošana (cesija) neietekmē Tavu ar Hipocredit noslēgto aizdevuma līgumu, un tas paliek spēkā. Investors neiestājas Hipocredit vietā aizdevuma līgumā. Investors tikai iegūst tiesības prasīt daļu no Taviem veiktajiem kredīta atmaksas un procentu samaksas maksājumiem. Tāpat nav nepieciešams noslēgt Aizdevuma līguma vai Hipotēkas līguma grozījumus vai reģistrēt hipotēkas izmaiņas zemesgrāmatā. Tev viss paliek nemainīgi.

Vai Investors uzzinās manus datus?

Tavs vārds, uzvārds, personas kods, adrese un cita informācija, kas ļauj Tevi identificēt un ar Tevi sazināties, netiek atklāta Investoram. Turklāt Investoram ir aizliegts tieši sazināties ar Tevi. Ja Investors pārkāpj šo pienākumu, Mintos atpirks Investora prasījumu un Investors vairs nebūs Tavs kreditors.

Vai prasījuma cesija mani ietekmēs?

Nē, prasījuma cesija Tevi neietekmēs. Par prasījuma cesiju Tev netiks paziņots, tāpēc Tu varēsi droši turpināt visus maksājumus veikt uz Hipocredit kontu. Investoram Tavi dati netiks atklāti, tāpēc arī visa saziņa ar Tevi notiks tikai ar Hipocredit starpniecību. Ar prasījumu cesiju Hipocredit neatbrīvosies no sava pienākuma pret Tevi, kas izriet no Aizdevuma līguma.